Home Serwisy WWW
Maj 25
Środa

Internet daje potężne możliwości budowy wizerunku własnej firmy, jak również promocji jej produktów poprzez udostępnianie potencjalnym klientom potrzebnych informacji. Jego atutem jest łatwe przekazanie klientom informacji w przystępnej i atrakcyjnej formie (tekst, grafika, animacje, prezentacje multimedialne). Coraz częściej jest to o wiele skuteczniejsza forma reklamy od dotychczasowo stosowanych. Rosnące zainteresowanie Internetem powoduje, że prościej jest wyszukać w sieci coś czego szukamy, niż gdziekolwiek indziej poprzez przeszukiwanie stale rozbudowywanych baz danych, a co za tym idzie szybszego znalezienia interesującego nas produktu czy usługi.

Decydując się na konkretne rozwiązanie należy odpowiedzieć sobie na pytanie: Do czego będzie służył serwis WWW? Czy będzie to tylko krótka wzmianka o firmie, jej działalności i produktach, czy też rozbudowany serwis informacyjny, aktualizowany wraz ze zmieniającym się profilem działania przedsiębiorstwa, dający możliwość kontaktu poprzez e-mail, składania zapytań ofertowych, zamawiania produktów u dostawców itp. Taki sposób promowania pomaga w kreowaniu wizerunku nowoczesnej i nowatorskiej firmy otwartej na nowe technologie.

Nasza firma zajmuje się kreacją, w tym także projektowaniem serwisów internetowych. W swojej pracy wykorzystujemy najnowsze rozwiązania technologii internetowych, a doświadczenie w zakresie tworzenia witryn WWW zdobyliśmy projektując szereg mniej lub bardziej skomplikowanych serwisów. Utrzymujemy stałą współpracę z regionalnymi providerami internetowymi, a także z firmami świadczącymi takie usługi w całej Polsce. Dzięki naszemu doświadczeniu możemy stworzyć dla Państwa niepowtarzalny projekt autorski serwisu WWW, cechujący się prostotą nawigacji, elegancją i kwintesencją Państwa oczekiwań. Serwis mający wpływ na lepsze postrzeganie Państwa firmy przez klientów i wspomagający nawiązywanie nowych kontaktów handlowych. Oferta, którą przedstawiamy jest skierowana do firm pragnących przybliżyć swoje usługi potencjalnym klientom wykorzystując sieć Internet.

 

Współpraca

Lokalizacja
Jeśli chcesz rozpocząć z nami współpracę, skontaktuj się z nami wykorzystując formularz kontaktowy lub zadzwoń
Zapraszamy do współpracy.

Wspieramy

Wspieramy imprezy okolicznościowe, szkoły, dzieci z domów dziecka oraz sportowców.
  • II LO w Rzeszowie
  • Klub Bilardowy Ósemka
  • Klub Sportowy Walter
  • Kremówka Papieska

Nasza Lokalizacja

Lokalizacja

Pozycja GPS naszej firmy:
N50 02'44.88''
E21 58'47.64''
Home Serwisy WWW