Home O Firmie
Maj 25
Środa

Od kilku lat podkreśla się zmiany jakie zachodzą w naszej branży.
Reklama wizualna już dawno dogoniła inne kraje na świecie zarówno pod względem wyposażenia jaki techniki wykonywania reklam. Jest to spowodowane ustawicznie zmieniającym się rynkiem zleceń. Liczy się jakość, termin, możliwość wykonania zleconych prac w pełnym zakresie i przy najmniejszych kosztach. Mając na uwadze Państwa sukces, nasza firma proponuje możliwie najszerszy zakres usług z zakresu reklamy wizualnej.

Naszym atutem jest niezależność przy projektowaniu, produkcji i montażu wszelkiego typu reklam także świetlnych i sitodruku.
Mamy możliwość przygotowania od podstaw każdej reklamy jak i całej kampanii reklamowej.
Własna pracownia plastyczna (ponad 250m2), ślusarnia (wykonujemy wszelkie prace w zakresie obróbki aluminium i metalu), wciąż poszerzana i unowocześniana baza sprzętowa.
Możliwość przetransportowania i zamontowania we własnym zakresie każdej reklamy we wskazanym przez zleceniodawcę miejscu. Dwie niezależne ekipy montażowe, własny podnośnik koszowy Posiadamy przeszło dziesięcioletnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji reklam. Wyspecjalizowana i stała kadra pracownicza. Zatrudniamy w chwili obecnej pracowników posiadających wieloletnie doświadczenie w branży reklamowej.
Laserowy ploter grawerująco-tnący Jesteśmy posiadaczami jednego z największych ploterów tego typu na południu Polski, podstawowy zakres roboczy urządzenia wynosi aż 1100 x 2400 mm. Grawerujemy i tniemy:
  • tworzywa sztuczne
  • drewno
  • skórę
  • papier

Zapraszamy do współpracy

 

Współpraca

Lokalizacja
Jeśli chcesz rozpocząć z nami współpracę, skontaktuj się z nami wykorzystując formularz kontaktowy lub zadzwoń
Zapraszamy do współpracy.

Wspieramy

Wspieramy imprezy okolicznościowe, szkoły, dzieci z domów dziecka oraz sportowców.
  • II LO w Rzeszowie
  • Klub Bilardowy Ósemka
  • Klub Sportowy Walter
  • Kremówka Papieska

Nasza Lokalizacja

Lokalizacja

Pozycja GPS naszej firmy:
N50 02'44.88''
E21 58'47.64''
Home O Firmie